آموزش زبان انگلیسی در مهدکودک

توضیحات:

 • به نام خدا

  کلاس

  باید مکانی باشد که کودکان در آن کاملا راحت هستند و به راحتی می توانند بازی کنند و با سایرین در ارتباط باشند. برای آموزش زبان در این سنین، اهدافی تعیین شده است که از آن می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:

  1. شرکت در بازی ها و فعالیت های زمان بندی شده

  2. یادگیری واژگان و ساختارها از طریق آهنگ ها و ریتم ها

  3. درک داستان های ساده با کم ترین لغات (مینیمال) همراه با تصویرسازی مناسب

  4. تشخیص لغات از طریق بازی و فعالیت های نقاشی

  بهتر است برای بهبود بازده موارد زیر را رعایت کنید

  1. وظایف را بر حسب توانایی ها و میزان درک هر کودک به او محول کنید.

  2. امکانات و وسایل کلاسی را به اشتراک بگذارید و هم زمان از آن ها مراقبت کنید.

  3. با محتوایی کار کنید که می دانید بیش ترین جذابیت را برای کودکان دارند. این محتوا اغلب شامل موارد و موضوعات زیر می باشد: رنگ ها، اعداد، شکل ها. کلاس درس. خانه ی من، خانواده ی من، غذا، بدن، حیوانات، حمل و نقل و مناسبت هایی مانند کریسمس و هالووین.

  در مورد موقعیت کودکان در کلاس درس،

  بهتر است به صورت دایره یا در یک ردیف کنار هم قرار بگیرند، به گونه ای که هر یک از آن ها بتواند مسیر ارتباطی مناسبی را با مربی برقرار نماید. موضوع دیگری که بسیار حائز اهمیت است، مسئله ی وجود روتین های خوب برای کودکان است. کودکان روتین ها را دوست دارند و بسیار به آن ها اهمیت می دهند. بنابراین بهتر است مسیر و شیوه ی ثابتی را در دوره ی آموزشی داشته باشیم و به آن پایبند بمانیم.

  یکی از بهترین منابع

  برای آموزش زبان انگلیسی در این سنین، داستان های کوتاه با پیرنگ ساده و تک خطی و واژگان اندک و ساختارهای ابتدائی هستند. لطفا در این مسیر آموزشی از آهنگ ها و ریتم ها غافل نشوید. و نکته ی آخر اینکه کودکان بیش تر با در معرض زبان قرار گرفتن آن را جذب می کنند در حالی که برای بزرگسالان آموزش سیستماتیک بازده بیش تری دارد.


 • تهیه و تنظیم توسط نگین شهر اصفهان
  تماس : 09131689948
  انتشار مطلب در :