آموزش نوشتن در مهدکودک

توضیحات:

 • به نام خدا

  نوشتن تعاملی را امتحان کنید
  پیام صبحگاهی یا اخبار مهدکودک نمونه خوبی از نوشتن تعاملی است. یکی از کودکان  به معلم خبر می دهد ، و کودکان برای کمک به هجی کردن کلمات و قرار دادن نقطه گذاری مناسب، به تخته سفید دعوت می شوند. به یاد داشته باشید که آموزش کودک همراه با تفریح و بازی است.

  در سراسر برنامه درسی بنویسید
  برای آموزش نوشتن کودکان، همیشه خواندن و نوشتن دست به دست هم می دهند. کودکان می توانند بخش مورد علاقه شان، از یک داستان را بنویسند. یا نامه ای به یک شخصیت بنویسند. خواندن متن آموزنده و ترسیم و برچسب زدن یک تصویر روش های بسیار خوبی برای ترکیب علوم و تحقیقات مطالعات اجتماعی با نوشتن است.

  به یاد داشته باشید که نوشتن سخت است
  کودکان مهدکودک اغلب فاصله هایی را در انتهای هر کلمه یا خط قرار می دهند. آموزش نوشتن در مهدکودک، یک کار کاملاً دشوار است. در آموزش نوشتن به کودکان  می توانیم از آنها بخواهیم که که به این سؤال پاسخ دهند، “حدس بزن چیه؟”

  نوشتن یکی از مهمترین مهارت‌های اکتسابی کودک به شمار می‌آید. به کودکان فرصت دهید تا نوشتار خود را با همسالان خود به اشتراک بگذارند. از مطالب عجیب و غریب ، افکار طنز و هیجانی کودکان که باعث می شود آنها در آینده به نویسندگان مادام العمر تبدیل شوند، لذت ببرید.


 • تهیه و تنظیم توسط نگین شهر اصفهان
  تماس : 09131689948
  انتشار مطلب در :